Norma DIN EN 62664-1-1:2013-12 1.12.2013 náhled

DIN EN 62664-1-1:2013-12

Fibre optic interconnecting devices and passive components - Fibre optic connector product specifications - Part 1-1: LC-PC duplex multimode connectors terminated on IEC 60793-2-10 category A1a fibre.

Automaticky přeložený název:

Spojovací prvky a pasivní součástky vláknové optiky - Specifikace výrobku pro optické vláknové konektory - Část 1-1: Mnohovidové duplexní konektory LC-PC ukončené na vlákně kategorie A1a podle IEC 60793-2-10..



NORMA vydána dne 1.12.2013


Jazyk
Provedení
DostupnostSKLADEM
Cena2 826.20 bez DPH
2 826.20

Informace o normě:

Označení normy: DIN EN 62664-1-1:2013-12
Datum vydání normy: 1.12.2013
Kód zboží: NS-239943
Počet stran: 37
Přibližná hmotnost: 111 g (0.24 liber)
Země: Německá technická norma
Kategorie: Technické normy DIN

Kategorie - podobné normy:

Spojovací zařízení vláknové optiky

Anotace textu normy DIN EN 62664-1-1:2013-12 :

Lichtwellenleiter - Verbindungselemente und passive Bauteile - Lichtwellenleiter - Steckverbinder Produktnormen - Teil 1-1: LC-PC-Duplex Mehrmoden-Steckverbinder zum Anschluss an Fasern der Kategorie A1a nach IEC 60793-2-10.

Doporučujeme:

Aktualizace technických norem

Chcete mít jistotu, že používáte pouze platné technické normy?
Nabízíme Vám řešení, které Vám zajistí měsíční přehled o aktuálnosti norem, které používáte.

Chcete vědět více informací? Podívejte se na tuto stránku.


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací / Rozumím